| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile o sa fie ziua mea si chiar nu stiu cum sa ma simt, vreau sa zic ca pentru mine este o zi ca oricare alta. Prietenii mei abia asteapta sa imi fac ziua ( eu avand casa cea mai spatioasa dintre toti), iar de aceea m-am decis sa mi-o serbez pana la urma, dar... nu stiu... poate sunt prea introvertit. Eu nu prea am facut mare lucru in anii trecutii in afara de dat cateva pizza si niste suc, iar acum va fi o petrecere in toata regula, de aceea imi vin prea multe detalii in minte (daca nu se distreaza lumea, daca nu le place ceva etc.) nici nu stiu daca sa invit multa lume sau sa raman numai la prietenii apropiati (aprox.15). PS: nu-s timid, stiu sa ma distrez.

As vrea sa aud o parere sincera si nu ma deranjeaza sa stiu adevarul ( gen, esti un idiot), si da, stiu ca e cam stupid ce am scris mai sus.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cheamă copiii de la un orfelinat.Îți vei aduce aminte cu plăcere și tu și ei toată viața.

| neutrino a răspuns:

La o asemenea petrecere nu se invita lumea, ci prietenii. Pentru o asemenea zi, cere si sfatul parintilor. La multi ani!

| DivineJudgement a răspuns:

Nu eşti idiot probabil ca esti prea mic să conştientizezi propria zi de naştere. Prietenii adevăraţi sunt lângă tine de ziua ta şi pe o bancă în parc şi chiar le o să le placă-. Acum depinde ce fel de prieteni ai. O aniversare frumoasă iti doresc.