| DelyDelia a întrebat:

Peste doar cateva zile este ziua mea si am niste emotii de mor! Dar nu emotiile is problema! Problema mea ar fi ca nu stiu cum sa fac ca sa nu se supere prietenul meu, ca il invit si pe un fost, cu care eu ma inteleeg super bine de vreo cateva luni de zile. Nu fac petrecere sau ceva de genul ista, doar ma duc la o pizza cu cei mai apropiati mie. Cum sa fac cu "fostul" ca nu vreau sa fie suparat nici unul?

2 răspunsuri:
| Sheisshe a răspuns:

Buna!
Trebuie sa ii explici ca pentru tine acum e doar un amic foarte bunhappyDaca te iubeste, te va intelegehappy

| anaa94321 a răspuns:

Ii spui ca este un bun prieten si ca vroiai sa vina si el cu voi dar daca nu intreaba nimic nu spune nimic de el happy... ce poate sa zica totusi?