| oBanană a întrebat:

Salut la toti! Am o intrebare: CUM Stiu daca o fata ma place? Sau cum sa fac ca sa ma placa? Va rog, raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| myhay144 a răspuns:

Nu poti sa stii niciodata cand te place o fata, cu exceptia faptului cand e prea evident cand iti da de inteles cu anumite gesturi si apropouri, ca sa te placa eu zic sa fi u insati si sa nai emoti in fata ei, pentru ca ea observa si sa nu pari asa''disperat'' sa stai cu ea, sa ii dai de intels ca o placi dar nu exagerat si in rest fi u insatiwinking

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Chiar sunt stresante intrebarile astea straight face

| unknownn a răspuns:

Nu o poti face sa te placa...(LA COMANDA)
Pai cand se uita insistent la tine si zambeste in preajma ta...

| ellalife a răspuns:

O fata te place atunci cand se uita mai mult la tine, dk zambeste atunci cand te vede, daca raspunde la un salut inocent...nu stiu ce sa zic. da si tu mai multe detaliiwinking

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Daca te baga in seama mult timp, ii e rusine cand vorbeste cu tine sau cand este in jurul tau zambeste/rade mult. Asa ma manifest eulaughing. Ca sa o faci sa te placa vorbeste des cu ea, petrece mai mult timp sau fa`i un cadou... Sper ca te-am ajutat.

| oBanană explică:

Mesi

| oBanană explică:

Sall! Imi cer scuze daca nu intelegeti intrebarea, dar... incerc sa o "explic": Vroiam sa spun cum sa ma comport pe langa ea ca sa ma observe, cum sa ii vorbesc, ce sa ii vorbesc, cum sa actionez ( adica cum, cand si unde sa o invit sau ceva de genul asta...)
Daca stiti, spuneti-mi, va rog...

| oBanană explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile!