| anonim_4396 a întrebat:

Salut si sarbatori fericite
Am o intrebare uite cum sta treaba am invitat o fata intr-un club
asa a venit dar ceva mai greu ca fusesera la niste rude asa toate bune m-am intalnit cu ia am stat de vorba si ia a trebuit sa plece zicand ca prietenei sale ii este rau si trebuie sa se duca cu ia acasa ( o bine ) a plecat
mi-a dat numarul ei tot dar vreau sa stiu voi ce parere aveti oare ii place de mine cand vb cu ia pe facebook o intreb ia imi raspunde si atat ce ziceti sa o mai invit acum de sarbatori undeva sau ce sa fac astept sa-mi dati un raspuns mersi bafta ( p.s scuze greselile de scriere)

4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Daca asa ii scrii si ei pe fb atunci e groasa treaba, faza cu prietena care ii e rau VRAJEALA ieftina si daca baga vrejli ieftine inseamna ca si ea e tot ieftina, dai pace, cauta alta. Sarbatori fericite!

| BeAmazing a răspuns:

Daca iti place de ea, invit-o!

| lsialexandrulsi a răspuns:

Numarul ei de telefon mila dat cand am invitato in club

| lsialexandrulsi a răspuns:

Mersi mai astept raspunsuri.