| AnOniMAaAaAA99 a întrebat:

Sa il mai invit inca o data pe "el"? Sau sa astept sa ma invite el? Tin sa precizez ca : 1. am mai fost impreuna 2.ne- am vazut acum 6 zile, cand m- a invitat el 3. cand l- am invitat eu, el a trebuit? (mai mult)

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Asteapta, asteapta, asteapta!

Cel mult bate niste apropouri discrete poate-poate se prinde, dar sa nu dai impresia de disperata.

| C26 a răspuns:

Cred ca iti place sa te injosesti in fata unui baiat laughing Ai mai pun o intrebare in legatura cu el, si cred ca ai primit destule sfaturi care ar trebui sa-ti dea de gandit happy Esti disperata dupa o pla de barbat? Daca te vrea te cauta si te scoate el afara fato.winking Daca nu, sa se duca cu domnu`. Ce draq oh go on Daca esti atat de dragutsa du-te si dai si flori rolling on the floor Daca tot vrei atata sa-l inviti.

| bbibbi a răspuns:

Eu zic sa il lasi sa te invite tot el...pana la urma trebuie sa ii arati ca el trebuie sa stea dp tine si nu tu dp el...arata.i ca esti mai desteapta si ca ai personalitate ..Deci in concluzie nu il invita tu.dar cumva fa.l sa se tina dp tine :*:*winking