| AnOniMAaAaAA99 a întrebat:

Sa il mai invit inca o data pe "el"? Sau sa astept sa ma invite el? Tin sa precizez ca : 1. am mai fost impreuna
2.ne-am vazut acum 6 zile, cand m-a invitat el
3. cand l-am invitat eu, el a trebuit sa plece undeva cu parinti lui si nu a mai putut ajunge

Răspuns Câştigător
| BlakeLively a răspuns:

Nu exista regula gen:el trebuie sa te invite in oras.
Daca doar el te va invita, se va plictisi si va crede ca esti prea "fitoasa." Lasa orgoliul si suna-l, ca nu ai nimic de pierdut.

8 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Il lasi pe el sa te invite!

| AnoOo a răspuns (pentru SefaTa97):

straight face de unde mentalitatea asta straight face de ce credeti voi fetele ca baietii trebuie sa va sune, baietii trebuie sa va invite sa iesiti in oras chiar daca sunteti impreuna, baietii trebuie sa va plateasca masa thinking

| SefaTa97 a răspuns (pentru AnoOo):

Buna.
Nu, nu cred asta. Tinand cont ca ea l-a invitat, iar el nu a venit, ce ar trebui sa faca? Sa se tina dupa el happy?
O zi buna!

| AnoOo a răspuns (pentru SefaTa97):

Da, nu stiu thinking ma refeream asa in general dar si in cazul de fata thinking ar putea sa mai incerce sa il invite odata daca atunci cand l-a invitat nu a putut veni sau stiu eu thinking

| AnOniMAaAaAA99 explică (pentru AnoOo):

Cica nici acum nu poate yawn

| AnoOo a răspuns (pentru AnOniMAaAaAA99):

Pai si atunci cand te-a invitat el ati fost decat voi doi? a fost prima intalnire sau ceva de genul? cum a decurs? poate nu i-a placut cum te-ai comportat si de aia "nu poate".

| AnOniMAaAaAA99 explică (pentru AnoOo):

Adauga-ma in lista ta de mess : good. danielle_xD, acolo o sa vb mai multe despre asta. daca vrei

| AnoOo a răspuns (pentru AnOniMAaAaAA99):

Te-am adaugat. Vezi ca sunt Heart; Gate