| Valentin008 a întrebat:

am 13 ani si vreau sa imi fac o iubita(prietena) dar nu gasesc imi da cineva fb lui sa vorbesc cu el sa imi spuna cum sa procedez si la ce varsta trebuie, va multumesc

Răspuns Câştigător
| SkatePunkk a răspuns:

Eu zic ca esti inca micut pentru o relatie. tot ce trebuie sa faci este sa fi tu insuti si sa nu ai emotii cand vorbesti cu o fata, fa-o sa simta ca ai grija de ea, ca tii la ea si ca ai face orice sa o protejezi. Tu esti masculul. in felul asta o sa iti faci o prietena. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

La 13 ani o iubita? laughing
Serios acum..esti prea mic pentru o prietena si pentru o relatie. Mai cresti putin si dupa o sa fii pregatit.

| SkyPilot a răspuns:

O cauti in acele locuri unde se aduna oameni de varsta ta si care au preocupari comune cu tine. E mai usor sa intri intr-o relatie cand ai ceva in comun, iar relatia va fi mai durabila.

| WarriorCat a răspuns:

La 13 ani sa ai iubita?
Nu, nu, nu!
Mai astepti happy.

| deea1155 a răspuns:

Bucura-te de libertate, distreaza-te cu baietii ca dupa ce punem ghieruta pe voi adio viata fericitahee hee

| Popa_Flavia_1988 a răspuns:

Intra pe Facebook pe Flavia Popa si da mi un msg