| CosminAlex1999 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ii fac mamei mele un cadou de Craciun. Imi puteti da cateva idei. Cadourile sa nu coste mult. Va rog Funda pentru cel mai bun.

4 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

In primul rand, poti sa ii faci o felicitare, cu toate sentimentele tale fata de eawinking
Sau ii poti cumpara un parfum/bibelou. nu stiu asta mi-a venit acum in minte big grin

| dorin1990 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o cana personalizata cu poza ta pe ea.sigur va aprecia

| brandsfashion a răspuns:

Ii poti lua mamei tate un sevicici de cafea, un ceainic cu Mos Craciun sau un sort, o pereche de papuci! Aici ai multe idei de cadouri de Craciun http://www.cadouri-de-craciun.net

| Glorya18 a răspuns:

Orice cadou i-ai lua ea o sa se bucure. Cumparai ceva frumos sau o floare, fa-i o felicitare in care sa-i spui ca o iubesti iar ea va fi foarte fericita. happy