| aandreutsaa a întrebat:

de craciun as vrea sa ii iau mamei mele un cadou. dar nu prea stiu ce. imi puteti da sfaturi?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni)
esarfa sau fular
manusi din piele
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
ceas
poseta/geanta
oglinda
ghiveci cu flori
Dar cel mai important dintre toate este sa ii arati ca o iubesti, o asculti si o respecti! Nimic nu o face mai fericita pe o mama.

| AliceAll a răspuns:

Femeilor le plac foarte mult parfumurile sau cosmeticele in general
ii poti lua o crema de corp sau de fata, un parfum, ii poti lua accesori ca de exemplu set de cercei si lantisor, ii poti cumpara chiar si o geanta cu siguranta ii va placea. succes :*

| xXL1V1UXx a răspuns:

Ai putea sa cumperi cv ce sti ca ii place cel mai mult, sau poti confectiona tu ceva...va fi mult mai bucuroasa!