| Adinusssh a întrebat:

Heia TPU, de Craciun as vrea sa ii fac un cadou mamei mele, si unul fratelui meu, dar chiar nu am nici o idee, ma puteti ajuta? dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| cosmy2013 a răspuns:

Eu iti spun singer ca de craciun eu mamei i-am facut cu o poza cu mine si cu ea un glob gen din carton de la real si le-am trimis poza pe net si eu mi-au facut globu da desigur sunt mai multe chestii tari :perne ceasuri etc...
Fratelui tau ii poti lua poze de cand erati mai mici voi doi impreuna si sa le lipesti intr-un caiet si daca poti poti sai scrii si o poezie
Team ajutat?

| Adinusssh explică (pentru cosmy2013):

Multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Pai mamei tale iei un set d cani sau ceva de genul, iar la fratele tau daca e mai mic o masinuta si dulciuri iar daca e mai mare un tricou :3

| LOreDaNaZeLini a răspuns:

Mamei ai putea sa-i faci cadou o poza cu familia, iar fratelui o jucarie xd