| ALEXXXL19 a întrebat:

Am 19 ani ea are 28 si vrem sa avem relati intime adica sa facem sex este bine ca ea e mai mare sau nu. Si mai este o problema eu sunt inca virgin. multumesc

11 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Daca inveti repede nu va fi o problema. Faptul ca esti virgin nu este. Eu la 20 de ani mi-am pierdut-o. Ideea este, si vorbesc din perspectiva mea, este ca o femeie, odata ce trece timpul, inceapa sa aiba anumite cerinte in pat. Ai grija sa i le satisfaci. Nu te uit la filme pentru adulti pentru a avea un punct de referinta pentru partidele tale viitoare. Chiar mai mult, ai putea sa te lasi ghidat de ea. Femeilor le place sa conduca. Have fun si uita sa fi putin romantic gen flori si, imperativ necesar, o sticla de ceva bun...

| RAY a răspuns:

Daca te atrage nu vad vreo problema, e mai matura posibil ca nu-i maicuta si stie mai mult ca tine

| neutrino a răspuns:

Esti sigur ca asta vreti voi, sau numai tu? Daca dorinta este comuna, lasa-te pe mana ei si nu vei regreta!

| Xpressurself a răspuns:

Este bine si daca e mai mare si daca e mai mica.
faptul ca esti virgin este insa o mica problema. dar foarte mica. pentru ca va fi prima ta experienta sexuala si este foarte importanta.
ce vreau sa spun e ca daca vrei sa o faci cu ea asigura-te ca vei avea o continuitate. sa nu o faci doar o data cu ea si gata. ce se intampla? baietii se simt jenati daca nu reusesc sa satisfaca o fata din prima si cedeaza, se retrag si nu mai cauta acea fata. total gresit. asigura-te ca stie ca esti virgin si ca veti ramane impreuna si dupa ce o faceti. astfel vei avea timp sa-ti invingi temerile si sa capeti incredere in tine. o singura data nu ajunge de cele mai multe ori pentru asta. este nevoie de mai multe incercari pana capeti experienta.

| rousz a răspuns:

Ei dar nu conteaza daca-i mai mare happy nu e nici o problema asta, te va ajuta eawinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Esti in Rai. Mergi inainte de atunci eram si dezbracat. Are cine sa te invete. O sa ramai numai cu amintiri frumoase.

| cameleonu05 a răspuns:

Prietene traiesti visul oricarui baiat de de 19 ani, taci si inghite ca asa ocazie nu mai vezi. enjoy

| 24082000 a răspuns:

Nu este rau ca ea este mai mare! Conteaza doar ca va iubiti! Funda?

| shurubeluuuu a răspuns:

Inchizi ochii si te gandesti la o poiana cu flori laughing laughing laughing faina poveste laughing laughing

| Ducbuc90 a răspuns:

NU FACE ASTA!
dupa ce vei termina te vei simti violat in propria intimitate! nu vrea decat sa profite de tine si de tineretea ta! primul contact te va marca toata viata. si in plus daca este atat de doritoare sunt mari sanse sa iei o boala. asteapta pe cineva de varsta ta cu care sa faci asta pentru prima data din dragoste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ducbuc90):

Tu vezi ce scrii acolo?