| TheExpert01 a întrebat:

Am o mica problema:eu am niste ansii care nu-i prea plac(nu ma simt bine cu ei pur si simplu)si de craciun nu i-am colindat iar mama le-a spus ca ma duc cu plugul dar eu m-as duce dar pur si simplu nu ma simt bine acolo...si acum nu stiu ce sa fac 1.Sa ma duc obligat? sau 2.sa stau acasa funda fara glume proaste

Răspuns Câştigător
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Mai bine spui că nu te simți bine și că nu poți să te duci cu plugu...

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Cred ca e vorba de nasi, nu?
Eu spun ca macar din respect sa te duci.

| Empathizer a răspuns:

Ce inseamna "ansii"? Te referi la niste rude? Rudele nu ti le poti alege. Daca mama le-a promis ca te duci cu plugusorul pe la ei, fa efortul asta. O poti considera prima fapta buna pe care o faci in noul an. Dar nu zabovi mult la ei, spune-le ca mai ai de arat si pe la alte case de Anul Nouhappy
Succes!

| TheExpert01 explică (pentru Empathizer):

Scrie nasi m-am grabit... sorry