| Chelseaa a întrebat:

Am o nelamurire care imi da depresie.
Acum cateva zile prietenul meu s-a despartit de mine fiindca a hotarat sa mearga in Anglia sa lucreze pe un timp de cativa ani.
Si mi-a spus ca se v-a intoarce la mine. nu stiu daca sa il cred sau nu. Am avut momente frumoase in acest timp cat am fost impreuna. si mi-e greu sa cred ca s-a despartit de mine doar din atat. din cauza distantei. voi ce credeti? Am nevoie de sfaturi.

Funda!

Răspuns Câştigător
| EuD a răspuns:

Niciodata nu vei stii daca se intoarce.Cel mai usor e sa-ti gasesti pe altcineva, e plecat pentru cativa ani nu luni...
Poate oricand sa se intoarca in si sa fie in relati cu alta fata.
Cel mai simplu e sa-ti gasesti pee altcineva!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu mai e solutie acolo gaseste pe altcineva.