| Javelin a întrebat:

am si eu o problema si sper sa ma ajuta-ti! Acum 4 luni m-am indragostit de o fata care e colega cu mine! Faza proasta este, ca ea era cu un baiat de 3 ani de zile, dar asta nu a schimbat cu nimic, intalnirile pe ascuns, iubirea care ne-o purtam unul altuia! Prima intalnire cu ea a fost pe plaja, noaptea la o ora destul de tarzie, cam 23:30 si asta nu imi pot scoate din minte niciodata! S-a mutat de cel cu care statea, doar pentru noi doi, dar pana sa se intample asta cu o saptamana inainte, a inceput sa se indeparteze de mine, si am ajuns sa nu ne mai vorbit, atat pe plan profesional, cat si pe sentimental! Stiu cate ceva, doar de la o alta colega, cu care tine legatura, si ea imi spune tot! Pe 29 Martie este ziua ei, si as vrea sa ii trimit un mesaj frumos, nu neaparat pentru a ma impaca cu ea, ci doar pentru a atinge-o la suflet, si pentru a-si da seama, doar ca am iubit-o si o sa o iubesc indiferent daca o sa fiu cu o alta fata! Vreau sa contina atat un la multi ani, cat si sa ii arat iubirea care ii port! Nu ca nu as putea sa ii spun asta, dar vreau sa vad cateva idei, poate e mai bine asa big grin Va multumesc mult! happy

Răspuns Câştigător
| cookiejar a răspuns:

Imi place sa cred ca si de astfel de experiente avem nevoie in dezvoltarea noastra. Vei gasi persoana potrivita, capul sus, privirea in fata! )

2 răspunsuri:
| cookiejar a răspuns:

Probabil se simte vinovata pentru ca si-a inselat preitenul, poarta in sinea ei o dilema etica. Se departeaza de tine ca sa te uite mai usor, iar un mesaj din partea ta, de ziua ei, mai mult ar incurca-o. Stiu ca tii mult la ea, dar daca vrei sa ii fie bine, ofera-i spatiu, are nevoie de el pentru a-si gasi linistea

| Javelin explică (pentru cookiejar):

Asta mi-a cerut și ea, timp, dar de câteva zile găsește orice motiv sa se bage în seama cu mine, și am zis sa nu ii dau atenție și nu i-am răspuns! Oricum nu o sa mai fie nimic, mi-am dat seama de prea multe ca să pot sta cu o asemenea persoana!

| cookiejar a răspuns (pentru Javelin):

Imi place sa cred ca si de astfel de experiente avem nevoie in dezvoltarea noastra. Vei gasi persoana potrivita, capul sus, privirea in fata! )