| Lluvia a întrebat:

Care este cel mai important moment (plan profesional dar si sentimental)
din viata ta? :*

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe plan profesional ar fi locul 2 la olimpiada municipala de romana cu 110 puncte dintr-un total de 120
Pe plan sentimental cam bate vantullaughingAm bifat o relatie de 3 luni nici frumoasa, nici urata anul asta si cam atatoh go on

| bublegum a răspuns:

Plan ''profesional'' sa zic asa o fost anul trecut de scoala can am ajuns pana pe judet cu olimpiada de mate, romana, geoghi si tehno... primind medalii dela minister si 300 ron la olimpiada de mate si ro si 250 ron la geoghi
iar pe plan ''sentimental'' cred ca atunci cand am simtit pentru prima data acei fluturasi in stomac