| anonim_4396 a întrebat:

astazi e ziua surori mele si nu stiu ce urare sa-i fac ma puteti ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| AlexandruChiser a răspuns:

La multi ani, sanatate, fericire, sa fi iubita si fie ca toate dorintele tale sa ti se indeplineasca. La multi ani surioara!

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

"Trist e cimitirul fara tine!"

| Zambeste142 a răspuns:

Stiu ca uneori sunt un frate cicalitor, enervant, dar cu toate acestea tu esti cea mai pretioasa din familie, iti doresc sa fii iubita de toti, sa ai absolut tot ce-ti doresti si sa fii mereu asa simpatica si dragalasa ca intotdeauna! Te pup fratiorul tau. LA MULTI ANI!

| claudiufarcas01 a răspuns (pentru Zambeste142):

Waw mai lasat cu gura cascata daca puteam iti dadeam si tie funda dar mersi

| Zambeste142 a răspuns (pentru claudiufarcas01):

Nu ai pentru ce ma bucur ca ti-a placut>big grin