| Ciufulituuu a întrebat:

Maine e ziua Surori mele de nastere si nu stiu ce sa ii iau sau ce sa ii fac ma puteti ajuta cu ceva? FUNDA +VOT

6 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Conteaza ce varsta are dar oricum poti sa-i dai si o floare si in prumul rand sa nu uiti de ceva dulcetongue

| YumiSukinanda a răspuns:

Unei fete i-ar placea: un parfum, o hainuta, daca e mica are sub 10 ani sau sub 11 ani e bine un joc exemplu: pantomime, monopoly... daca peste 11 ani pana in 16 ani e bine un parfum sau o haina. daca trece de 16 ani pana in 20 e bine cercei, ruj, machiaj.sau astea pot fi si intre: 16-20 ani sau chiar mai jos. sper ca te-am ajutat succes!(fundita? :d)

| ItachiUchiha a răspuns:

Pantofi,parfum,rochie,ceas,bratara,cordeluta,fusta,inel,lant,cercei,ruj,machiaj,fard,creion de sprancene, jacheta si ceva dulce.

| mefree2fly a răspuns:

Ca sa putem sa te ajutam trebuie sa specific varsta surorii tale,ce-i place. etc. Poti sa te gandesti tu singur la ce i-ai putea cumpara, gandeste-te ce-si doreste, ce-i place cel mai mult happy

| Ciufulituuu explică:

Are 16 ani face 17

| Gabriela343 a răspuns:

Depinde de varsta,ciocolatasmugsmugsmugsmugFunda, plizzz, plizzzz[-o