| Cedry2k8 a întrebat:

Cum pot lasa o impresie placuta unei fete, cand vorbesc cu ea, sau chiar cand trec pe langa ea? Si ce sa vorbesc cu o fata, fata in fata. Sincer sa fiu, eu plac o fata, dar azi nu m-am pierdut, sau sa ma blochez ca in alte dati cand am incercat sa vorbesc cu alte fete pe care le placea. Chiar nu stiu ce ar fi de vorbit cu ea, n-am nici cea mai vaga idee. Eu sunt clasa a 8-a, ea a 7-a, si am o prietena comuna, adica ea ma stie foarte bine pe mine, si ea o cunoaste pe fata pe care o plac eu. FUNDAAA!

8 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Carpe diem!

| neutrino a răspuns:

Atunci cand treci pe langa ea, trebuie sa mirosi frumos astfel incat ea sa te opreasca pentru a te intreba cu ce deodorant/parfum te-ai dat si de unde l-ai cumparat!

| Voro a răspuns (pentru neutrino):

Nici-o fata finuta si eleganta nu te va intreba asta vreodata.

| neutrino a răspuns (pentru Voro):

Ai dreptate, dar "el" nu are nevoie de o asemenera fata! Pur si simplu, ar fi depasit de eveniment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fii tu, daca mereu cauti sa faci impresie pari un mare natarau.

| MrLucas a răspuns:

Fii tu insuti, fii increzator in tine, elegant.Gandeste simplu: daca nu va merge cu ea, va merge la urmatoarea. Odata ce iti calmezi emotiile si devii stapan pe tine lucrurile devin mult mai usoare!

| Voro a răspuns:

Fii natural, curat si aranjat.
Fii cat mai sigur pe tine, fii barbat cand vorbesti cu cineva! Nu incerca sa faci glume de prost gust, sa te dai mare sau sa devii ipocrit.

| peanutbutterjelly a răspuns:

Incearca sa fii confident.