| Danut87 a întrebat:

Cunosc o fata de mult timp iar acum 3 saptamani i-am spus ca imi place de ia si daca vrea sa fie iubita mea. iar ea m-a refuzat a zis ca se mai gandeste, ies des cu ea pe afara, vorbim foarte des si imi da de inteles ca ar vrea sa avem o relatie. problema mea este ca se apropie 14 februarie si as vrea sa-i fac un cadou dar nu stiu ce cadou sa-i fac avand in vedere ca nu mi-a raspuns la intrebarea care i-am pus-o daca vrea sa fie iubita mea mi-a zis sa am rabdare cu ea. As vrea cateva idei de un cadou si cateva idei de ce sa-i zic cand o sa il dau sunt in ceata rau

5 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Dacă a zis că se mai gândeşte, nu o lua ca pe un refuz. Fi antenă. De Valentine's day îi poţi face un cadou mişto gen, îţi personalizezi un tricou şi pe care scrie : Vrei să fi iubita mea?
Sau dacă e de la tine din clasă, scrie-i pe bancă in fiecare zi ceva gen : Te iubesc, te plac mult, ce frumoasă eşti azi... Ce îţi vine ţie prin minte. Fă-o să se simtă iubită. Fă ceva pentru a o atrage. Sunt o gramadă de idei. Îi scrii în faţa blocului cu cretă ceva gen : '' Te iubesc,... ( scrii numele ei ). Fi inventiv. Sper că te-am ajutat.
Sănătate!

| Danut87 explică (pentru m1dn1gh7):

Mersi! faza cu tricoul e buna restul nu cred ca le gusta.

mai astept raspunsuri happy

| Cristi19 a răspuns:

Scoate-o in oras, doar voi doi si intreab-o daca s-a mai gandit si ce o sa ramana intre voi, doar o prietenie sau ceva mai mult.Si asta ar putea sa un cadou super.ori o cinste ori mai mult, o relatie.Bafta!

| Danut87 explică (pentru Cristi19):

Mersi! treaba e ca am mai intrebat-o si mi-a zis sa am rabdare cu ea, asta a fost acum o saptamana.

| Danut87 explică:

Ma mai ajuta cineva?