| meastylin a întrebat:

imi place un baiat din scoala colegamea i-a zis el vine in clasa ma ia la misto fetele zic ca ie rusine sa zica ca ma place voi ce credeti ca ma place >? mi-a cerut si nr de telefon vreau cel mai sincer raspuns dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| DfakfLaf a răspuns:

Sall. In unele cazuri asa procedeaza baietii. Dai numarul tau de telefon si afla ce vrea de la tine. Eal si tu la misto nu te lasa mai prejos de cindeva. Daca te iubeste cu timpul iti va spune asta. Trebuie sa ai rapdare un pic cu baetii, asa sunt ei mai timizi

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| meastylin explică:

Mersi alfa asa o sa fac

| meastylin explică:

As vrea eu sa imi spuna ca ma iubeste acum am inteles eu fost rusine de colegi mei si de aia vrea nr meu sa vorbeasca cu mine pai cat sa astept ca e el e pe 8 si eu pe 6 deci nu se stie cand gata scoala

| meastylin explică:

Claudiu2386 esti cam prost nas vrea asa ceva dhoamne doar sa zica adevaru cei asa de greu si totusi mi-am dat seama asa is baieti colega mea roxi spune ca doar isi bate joc de mine dar nici eu nu stiu deci daca are ceva de spus sa imi spuna nu sa vina cu nu stiu cine sa ma ia la misto dupa sa plece ca un nesimtit asa is baieti is rusinosi dar pana la urama o sa zica presupun

| spiridusuanonim a răspuns:

Nu stiu cum ai putea sa mergi intr-o clasa la misto. dar eu cand mergeam pe undeva mergeam cu un anume scop. si eu cred ca si lui ii place de tine odata ce ti-a cerut numarul

| VL4DST3R a răspuns:

Vorbeste cu el in particular, dar nu la scoala, undeva in parc si atunci el va fi mai deschiswinking

| ellayonella13 a răspuns:

Am si eu o intrebare.Cati ani ai? Nu stiu ...pari cam de 12 ani

| madduu a răspuns:

Ohh.Am si eu unu de asta in scoala.Ii place de varmea, de inca o fata dar totusi le ia la misto.Asa sunt toti.Nu vor sa se dea pe fata!