| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU nici nu stiu de unde sa incep eu vreau sa spun ca eu am fost cresccut la tara mama si tatal meu m-a crescut pina la 3 ani dar dupa nu mai aveau cu ce sa ma hraneasca si au plecat la italia si pe mine m-a lasat de la 3 ani la bunica dar Vreau sa spun ca ei erau niste parinti foarte buni si atenti si cum spuneam au plecat la italia eu am ramas cu bunica mama mamei si mamica cu taticu cind a ajuns la italia nu a mai putut veni inapoi pina cind am implinit 12 ani acum au venit acasa amindoi am plins de fericire era foarte bine m-au luat la italia.am suferit foarte mult dupa bunica dar peste o saptamana trebuie sa vie si ia aici si cind am ajuns era asa de bine pina cind a trecut vreo luna si parintii mei sau cam indepartat de mine au inceput sa se incuie in camera ziua nu mai stateu cu mine pe scurte cuvinte sau indepartat de mine asa a trecut vreo 2 saptamini pina cind ma duc in baie si vad o hirtie de prezervative mi-am dat siama deodata ce se intimpla si n-am spus nimic dar deja sia agravat treaba pentru ca il vediam ca in fiecare dimineata tata se duce si arunca hirtiile la cos le vad pe sub pat pe jos peste tot.Si eu gata nu ma mai simteam bine deloc pentru ca ma respingeau pentru ca eu am stat fara ei 9 ani de zile si acum cind au inceput sa ma respinga am ramas rau eu vroiam sa fiu cu ei dar ei din contra si va dati seama ca nu eram fericit eram cam suparat si mamica incepea smi spuna c a de ce sunt suparat de o gramada de ori mia spus-o pina n-am mai rezistat si i-am spus ia sia pastrat calmul si mi-a spus ca asta e o chestie normala ca toti o fac si cind o sa cresc mare si eu o sa le caut.si acum iar se culca impreuna si iar ma respinge eu vreau sa simt caldura parinteasca care nu am avut-o pina acum spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac pentru ca cite o data chiar imi vin niste idei ca sa fug de acasa ceva.VA ROG ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Daca tu ai 12 ani inseamna ca ai parinti tineri si simt nevoia de viata, discuta cu mama te sa-i atraga atentia tata-lui tau sa fie mai atent la unele lucruri, ce a scris Jadhandmade este foarte bine

Răspuns utilizator avertizat