| Rares8998 a întrebat:

(scuzati-ma ca am mai pus intrebarea asta) De mult iubesc o fata si nu prea stiu cum sa ii spun ca o iubesc... Ea cred ca stie ca o plac pentru ca un prieten i-a spus... si vreau sa ii spun si eu ca o plac dar cand vb cu ea am emoti si nu stiu ce sa fac crying ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa iti faci curaj orice ar fi. Daca fata te place si ea, va fi mult mai usor sa iti accepte prietenia si toate cele. Fetelor le plac aceste vorbe. Daca mai astepti ti-o sufla altul.

| Jipa95 a răspuns:

Daca nu-ti poti stapani emotiile, nu faci nimic. CUmpara-i un buchet de flori, du-te cu ea la un suc/savarina, da-te in vorba cu ea, iar spre sfarsitul intalnirii, spune ce simti pentru ea. happy

| Wukii a răspuns:

Ia-o treptat. Poți începe să o scoți la un suc. Apoi totul decurge de la sine, poți să-i cumperi flori, cadouri...

Baftă.

| cocoliba a răspuns:

Du-te si spune.i tot ce simti. Fetelor le plac baietii care au curaj sa isi infrunte sentimentele. Sper sa va cuplati.