| Armando1234 a întrebat:

Sunt foarte necajit si suparat. iubita mea m-a parasit in urma cu 7 zile ..ne-am certat si nu mai vrea sa auda de mine, nu-mi mai raspunde la telefon ma ignora total ..alt baiat nu si-a facut.imi mai raspunde la mesaje cateodata dar foarte sec. dupa 2 ani in care am fost de nedespartit mi-a spus ca ma iubeste ca un frate e posibil asa ceva.ce e de facut ajutati-ma ..ar fi indicat sa ma duc la ia sa vb cu ia fara sa stie ca vin.ca daca ii spun sa ne intalnim sa vorbim nu vrea. ajutati-ma o iubesc mult de tot.si ia e cuminte dintotdeauna a fost o fata cuminte desteapta si m-a iubit mult si sper ca inca ma mai iubeste. astept rasp va rog

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sincer, nu cred ca mai ai ce sa faci. Oamenii se mai schimba, poate ca s-a schimbat ea, poate tu, poate amandoi, dar nu mai esti ce isi doreste ea. Cand ti se serveste textul asta cu iubitul ca pe un frate, relatia este terminata.
Incerca sa ii trimiti unn buchet mare de trandafiri rosii impreuna cu un card in care sa ii scrii ce simti pentru ea, dar cauta ajutorul cuiva care scrie corect ca sa nu te faci de ras.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are pe altu si nu recunoaste, ele stiu sa minta mai bine fata de baieti grija mare. Du-te la ea si zapaceste-o la cap pana iti zice de ce nu te mai vrea langa ea

| Doub a răspuns:

Du-te şi vorbeşte cu "ia" şi întreab-o ce simte.