| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Salut.Cu 2 zile in urma m-am certat cu iubita measadsadsad. Ne-am certat din cauza mea.Inca nu ne cunoastem prea bine caci de putina vreme ne intalnim(aproximativ de 3 saptamini). Sa suparat pe mine pentru ca am sarutato French. Cred ca ei nu-i place asa si s-a suparat. Oiubesk foarte mult.
Si s-a suparat cam tare.In acea zi cand ne nuceam acasa, ea a inceput sa plinga.Cu mine nu vrea sa vorbeasca. Cand o sun imi inchide, cand ii scriu mesaje nu-mi raspundesadsadsadsadsadsadsadsad. Nu stiu ce sa fac. Eu chiar o iubesc si nu vreau sa o pierd. E foarte draguta si nu e ca toate fetele.Am gasit in ea ceva special.Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Ai sarutat-o frantuzesc si nu i-a placut? Ceva foarte necomun.Gandeste la chestiile care vroia EA sa le faca si nu tu, si fa-i pe plac.Mult noroc!

| jimime a răspuns:

De curiozitate...ce varsta aveti? si tu si ea?

| IoanaKincaid a răspuns:

Lasa-i putin timp ca sa se mai regaseasca. Ai facut ceva ce probabil nu se astepta, poate a avut o experienta neplacuta de acest gen. Nu o mai zapaci cu sms-uri...nu o sufoca. Lasa-i pe mess un mesaj cu ceea ce simti pentru ea in care iti ceri scuze pentru ce ai facut (ceea ce e ciudat avand in vedere ca erati impreuna). Ai putea sa o inviti in oras si sa purtati o discutie deschisa despre ce va place...ce nu. Daca este o fata speciala asa cum zici tu inseamna ca sigur o sa vrea sa vorbiti lasa-o doar sa-si revina pana la urma ea va trebui sa iti explice ceea ce s-a intamplat. Poate este mai sensibila, mai timida si ai surprins-o thinking
Succes:* si stai linistit, chiar nu ai facut nimic grav.O sa se rezolve, o sa vezi:pe

| BurnInHellSucker a răspuns:

laughing)) doamne cat suflet pui in pl.m mai ceva ca o fata. In primul rand nu il asculta pe asta! nu o cauta acasa! Nici o fata nu ar vrea cand suna la usa si deschide tacsu sa te vada pe tine laughing Cel mai probabil nu sarutul a suparat-o. Daca nu vrea sa vb cu tine despre asta inseamna ca are o alta problema, poate una cu familia sau pur si simplu trece printr-o faza nasoala. 3-4 zile nu o mai suna asa des o data pe zi ajunge, si daca sunteti doar de 3 saptamana impreuna nu e timpul sa ii spui ca o iubesti pentru ca se va speria. Cand va intalniti poarte-te cat mai firesc si nu o bombarda cu intrberi ca : de ce nu mi-ai raspuns? ne zici dupa ce se mai intampla pe acolo ca al dracu cat de dragut ai putu sa povestesti laughing)

| LoveAndNothingMore a răspuns:

Pai probabil ai luat-o primn surprindere si nu i-a prea placut probabil trebuia sa mai astepti. Sfatu meu e sa ii dai un mesaj si sa ii spui cat de mult tii la eawinking

| marysol10 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si sa afli ce a deranjato, explica-i ce simti pentru ea... apoi vedeti cum puteti indrepta lucrurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja o iubesti dupa 3 saptamani? bine! Nu vreau s para ciudata, dar cred ca putine persoane sunt care au incercat asta si nu le-a placut; probabil a fost primul ei sarut de genul asta! si poate ai luat-o prea tare cu acest sarut.ai incercat s o cauti la ea acasa? fa-o si pe asta, si daca nu merge nici asa, dai timp sa se gandeasca daca mai vrea sa fie cu tine si...pregateste-te!