| c4t4l1nVIP a întrebat:

Salut tuturor!
sa invit pe fata de care imi place la o prajitura si sa ii dau un trandafir? (ea trebuie sa se gandeasca sa imi dea un raspuns, ca am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca se mai gandeste)

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Invit-o in oras mai bine si stati de vorba lejer.

| NoName0x0 a răspuns:

Odododo ce dragu` :X Daaa, din punctul meu de vedere e frumos ceea ce vrei sa faci!

| 010101012 a răspuns:

Da. Este un gest foarte frumos. O sa fi apreciat. Incearca, nu pierzi prea mult

| c4t4l1nVIP explică:

Nu mai coneata, multumesc de sfaturi dar ca de obicei,, ramanem buni prieteni atat''