| c4t4l1nVIP a întrebat:

Salut tuturor!
sa invit pe fata de care imi place la o prajitura si sa ii dau un trandafir?( sa il las pe masa cand soseste ea) (ea trebuie sa se gandeasca sa imi dea un raspuns, ca am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca se mai gandeste)

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se gandeste mai bine daca mananca o prajitura buna si priveste la un frumos trandafir.

| SkyPilot a răspuns:

Nu il lasi pe masa, i-l oferi personal si ii spui ca este "pentru cea mai frumoasa fata". Invit-o, dar nu o presa pentru un raspuns. Las-o sa se gandeasca atata cat vrea ea, tu fii pe langa ea si arata-i ca o placi.

| grab a răspuns:

Da, e un gest frumos si totodata un bun stimulent pentru un raspuns pozitiv. succes!

| CuieMoco a răspuns:

Mergeti si mancati o prajitura, povestiti si la sfarsit poti sa pleci (poti sa ii lasi si trandafirul) P.S: Mai intai mancati rolling on the floor