| Adryana98 a întrebat:

Daca un baiat ma place poate sa se gandeasca mult la mine, adica e ciudat, nu mi se pare ca se gandeste la mine desi ma place! Cum pot afla daca se gandeste la mine? funda pentru cel mai bun raspuns. thanks:*

17 răspunsuri:
| psycho771 a răspuns:

Suna-l pe mentalistul de la RAT happy

| Adryana98 explică (pentru psycho771):

Mai bine nu raspundeai daca nu stiai. si ala nu e mentalist, e un trisor patentat.

| psycho771 a răspuns (pentru Adryana98):

Si cum triseaza? Hai explica-ne, ca te pricepi happy

| Adryana98 explică (pentru psycho771):

Eu am pus o intrebare. ar trebui sa discutam pe acest subiect, nu de cristian gog. si acum nu stau sa explic. cauta si tu pe net ca sigur gasesti. hai ca nu mai vreau sa ne certam, ca nu-mi place, ok?

| psycho771 a răspuns (pentru Adryana98):

Bine, uite un raspuns pertinent apropo de intrebarea ta: n-ai cum sa afli daca cineva e gandeste la tine sau nu. Acea persoana poate foarte usor sa te minta... Important e ce simti tu in legatura cu ce zice. Iar daca stii ca te placa, atunci sigur se gandeste la tine. Mi se pare normal sa te gandesti la persoana la care tii, nu?

| Adryana98 explică (pentru psycho771):

Da. mersi mult, vezi ca se poate? oricum mersi ca ai incercat.

| Joker1958 a răspuns:

Depinde si de cum e el, poate te place dar nu vrea sa iti arate cat de mult, poate a fost dezamagit sau vrea sa mia treaca timpul sa se 'deschida' in fata ta. eu spre exemplu am fost cu o fata si vorbeam cu ea toata ziua la tel dar a trecut ceva timp pana am devenit afectuos cum sunt de obicei big grin. Aa si nu prea poti afla cat de mult se gandeste la tine daca el nu vrea sa arate asta poti sa vorbesti cu el si poate iese cevawinking

| Smiley97bla a răspuns:

Părerea mea este că nu poţi citi gândurile unei persoane sau ghici thinking
Pur şi simplu îl întrebi, iar dacă nu îl crezi asta e. Dacă te place, presupun că vrea să fie cu tine. Dacă e aşa, urmăreşte-i atitudinea faţă de tine şi dacă crezi că se merită, atunci poţi să îl crezi cu adevărat că se gândea la tine când tu îţi puneai întrebarea asta thinking

Ciauu :*.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti cu el iar daca vezi ca te tot face sa razi atunci da clar te place si incearca sa petreci mult timp cu el iar dupa ceea pune-i INTREBAREA MARE.(stii tu care)

| HaoseBrap a răspuns:

Te faci mentalista sau mergi la o tiganca.

| Adryana98 explică (pentru HaoseBrap):

Te iei si tu dupa psycho 771? raspunde frumos sau daca nu stii nu raspunde. chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni!

| HaoseBrap a răspuns (pentru Adryana98):

Tu inca nu ti-ai dat seama ce intrebare tampita ai pus?

| Vlad22polo a răspuns:

Buna,... atunci cand te suna el inseamna ca te place si este interest de tine. Daca te intreaba ce ai facut si altele inseamna ca se gandestie.
PS:scuze dar raspunsul la intrebare ar trebui sa il sti... daca mai ai intrebari da-mi un mail sau un mesaj pe Vlad. pine@yahoo.com sau pe vladpine@gmail.com

| Adryana98 explică (pentru Vlad22polo):

Mersi mult.:*

| Adryana98 explică (pentru Vlad22polo):

Tu te-ai uitat la intrebarile mele, ca vad ca ai raspuns la cateva? si mersi mult:*

| Vlad22polo a răspuns (pentru Adryana98):

Da,am raspuns deoarece ai niste intrebari la care am avut si eu niste probleme dar le-am rezolvat si chiar imi doresc sa imi pui alte intrebari si pe adresa de messs (Vlad. pine@yahoo.com)(v cu v mic) (vladpine@gmail.com) si pe FB Vlad Pineta. asta este valabil pentru toti si pentru cei interesati eu am 12 ani

| Adryana98 explică (pentru Vlad22polo):

Ok, mersi:*