| carbon21 a întrebat:

Salut, vorbesc cu o fata de cam 3 săptămâni, ne vedem la munca și ne vorbim zilnic, văd ca ne iubim și treaba merge intr-o direcție buna. Dar ea văd ca da like si la alți băieți ????, este ok mi-a trimis ss-uri de pe toate rețelele de socializare sa-mi arate ca nu vorbește cu nimeni doar cu mine, si când postează la story imi arată cine reacționează. Deci întrebare este, vouă vi se pare normal ca da like si la alți băieți?????????

35 răspunsuri:
| GLA a răspuns:

De cand sa dai likeuri e ceva gresit mai nene? ma uit la unele raspunsuri si vad incuiati la cap! sunt prieteni, cunostine sau pur si simplu cum mai fac fetele, dau likeuri ca sa primeasca si ele inapoi. Tati cand timp nu da inimioare la baieti, nu vb cu altii, (acum nici sa ii interzici sa vb cu prietenii ca ar fi mentalitate incuiata, dar nici ea sa vb zilnic cu ei, mai rarut ca e mai dragut). Eu am pierdut o relatie, o fata pe care o iubeam maxim din cauza geloziei absurde si a posesivitatii, Au trecut 2 ani si inca ma mai gandesc la ea. Stai linistit si gandeste normal, si barbatul si femeia daca vrea cu adevarat sa insele intr o relatie o face in secunda 2. Nu iti mai bate capul cu tampenii, bate ti capul cu chestii pentru ea, fii romantic, scoate o pe ici pe colo si rupe patul cu ea, daca femeie e satisfacuta si fericita in relatie nu pleaca poate doar daca e imbecila. Fii barbat!

| iliiiinca a răspuns (pentru anonim_4396):

Crescută de bunici? laughing))) cred ca tu ești NF din moment ce purtam o conversatie și tu nici nu o poți duce pana la capăt. Dacă îmi spun părerea, înseamnă că mă agit? Ferească

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ciudat gândești. Ți ai lăsat locul de munca ca ce, ca ti plăcea de o tipa și a făcut sex cu majoritatea colegilor tai? Și care era problema ta?, colegii dacă făceau mișto făceau din alt motiv ca sex făcuseră si ei cu ea deci nu era o problema dacă făceai și tu. Apoi ca ti plăcea ție de ea, e partea a doua, iar nu era o problema, nu trebuie sa judeci pe nimeni, și nici nu ești obligat sa fi cu cineva dacă nu ti place sau nu ești de acord cu trecutul ei. Eu cred ca tu de fapt confundai lucrurile, o relație după o anumita vârsta începe după ce te saruti, faci sex, probabil tu erai îndrăgostit asa superficial, dacă chiar erai îndrăgostit nu ar fi contat trecutul ei și miștourile cred ca erau din alte motive și anume ca tu nu ai simțul realității, și probabil te țineai după ea iar ea nu avea nici o treaba fiind o femeie cu alte nevoi și repere iar tu fiind un tip din alt film

| Emma30555 a răspuns:

Da este normal. Pe Facebook ai prieteni fete, băieți, persoane în vârstă, tineri, colegi, e un simplu like, și îl dai la toată lumea. Dacă ești gelos extrem și ai și boala controlului nu te vad bine iar de ea mi e mila.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Wow dupa 3 saptamîni deja va iubiti? Dar copii cand face ti peste cîte luni? Ea este o fata libera deci pooate da like uri la cîti baieti vrea nu esti casatorit cu ea nu esti soțul ei, esti un coleg de munca ce te aprinzi asa după ea, iubitilaughing cred ca tu asa ai vrea ea are alte planuri, ce varsta are fata?