| ionutzzz90 a întrebat:

De felul meu sunt un tip foarte rusinos si timidsad si maine am intalnire cu fata cu care sunt impreuna ce ar trebui sa fac happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii relaxat.Fii tu insuti.Banuiesc ca sunteti de ceva timp impreuna.Fii cel cu care ea s-a obisnuit.Si pe care il place.

| Dariusuu a răspuns:

Trebuie doar sa ai incredere in tine, sa nu te dai altcineva decat esti, pana la urma isi va da seama.

Fii tu insuti si totul va fi bine. Prima impresie conteaza cel mai mult.
Fa-o sa se simta bine langa tine, nu fi rusinos.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sa nu te duci.

| Geniuss a răspuns:

Amica* scuze mam exprimat gresit :d

| Geniuss a răspuns:

Salut imagineazate ca esti cu un amic nicidecum cu iubita baftaaa happy

| Alphabeat a răspuns:

Ionut, nu ai de ce sa iti fie teama, just be yourself! Esti bajet laughing, hai ca se poate!

| vlad255 a răspuns:

Relaxeazate fi deschis cu ea si umbracate elegant si sincer su ea si ai grija la transpiratie!

| maddymaddy a răspuns:

Buna...in primul rand ar trebui sa fii relaxat si deschis cu ea. Sa te imbraci cat mai elegant si sa nu o lasi doar pe ea sa vorbesca :p