| NuConteaza_3642 a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene bune! big hug Ceva idei de cadou. As vrea sa-i iau o carte... pe care mi-o recomandati?! :*

14 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Iti zic ca ea ar aprecia mai mult ca si o carte un tricou mfacut la comanda, spre exemplu. O bluza sexy sau ceva ce stii u ca poarta ea.Nu uita ciocolata big grin nimic nu spune la multi ani ca si o cutie de praline tongue(astea sunt doar idei happy ) sper sa te ajute happy

| ATHOS a răspuns:

Anna Karenina-autor Lev Tolstoi. Ii va placea cu siguranta!

| nicusor19 a răspuns:

Bunahappy
Sfatul meu este sa afli ce fel de carti ii plac prietenei tale si in functiie de ce ai aflat sa ii cumperi o carte potrivita.Mult succeshappy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Danielle Steel - "Bucurie regasita"
http://www.anticariatcarte.ro/carte/bucurie-regasita--i19464
Cea mai buna carte, imprumut-o mai intai d la biblioteca pentru tine si iti vei da seama singura de ce ti-am recomandat-o:)

| D A R i U t S s A a răspuns:

Iai un accesoriu sa il poarte.Este o idee si o carte, dar poate nu ii sti gusturile si in plus cartea o citeste si o pune in biblioteca.
Iai o bratara, ceas, cercei.Geanta happy Ceva de care sa se bucure.happy

Bafta!

| NuConteaza_3642 explică:

Ce dracu? :O Nu eu am dat funda la intrebarea asta! x-(

| AGoofi a răspuns:

Buna
O carte de aventura
Robin Hood
Harry Potter sau
ii poti lua altceva depinde un tricou cu formatia ei preferata un cd ceva deci aproximativ nu conteaza ce ii cumperi ea va fi oricum incantata pentru ca te ai prezentat la ziua ei

| Ionutzsa a răspuns:

"The last song" de Nicholas Sparks o citesc acum si mi se pare foarte tare love struck
De la acelasi autor poate ai auzit de "The notebook" si " A walk to remember " happy

| usy313 a răspuns:

Harry Potter and The Deadly Hallows. Ii va placea sigur! I-ai mai putea lua niste cercei sau un tricou.

| MeGhosta a răspuns:

Ai putea sa cumperi una mai de fete
mai smechera smug
intereseaza-te si vezi cam ce iar fi placut daca trebuia sa isi ia o carte whistling
ai grija sa nu te dai de gol laughing

| Aenoenienanonim a răspuns:

Twilight

| Kat_6866 a răspuns:

Doar o lacrima de franco limardi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mandrie si Prejudecata de Jane Austen, o carte superba

| StarsAreBlind_3999 a răspuns:

1. O felicitare
2. O ciocolata
3. O carte [ desigur daca ai prpus tu asta]

Sau o rama, cutie de bijuterii, bijuterii, etc.

SuCcEsS