| StasN9 a întrebat:

rog foarte mult, ajutati-ma! Se apropie ziua unei prietene foarte bune, si vreau sa-i fac un cadou, ceva deosebit, neaparat sa fie hazliu! Vrea ca zbucneasca in ris (nu chiar pina in asa stare dar... ceva super hazliuFunda + vot! Astept niste idei ..ms

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andru10best a răspuns:

Pe langa cadoul propriu-zis, poti sa ii faci un tort mai special. Adica... umfla un balon, acopera-l cu frisca, orneaza-l ca sa arate ca un tort si o sa fie foarte amuzant cand o sa il taie. Sigur o sa radeti pe cinste!

| JulyStorm a răspuns:

Mi-am amintit de chestia asta. E f f funny. Cand asezi pixul la locul lui, tipa si se vaita. :))

http://www.erotic24.ro/sexshop-penholder-barbat-produs-5316.html

| supergamer2000 a răspuns:

Un pempars