| marett16 a întrebat:

Sunt clasa a 9 a si anul asta de craciun ne cumparam unui altuia cadouri, Trebuie sa-i cumpar unui baiat iar cadoul sa fie de maxim 25 de lei, Ce sa ii cumpar?

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Inceraca sa discuti cu el mai mult zilele astea si sa-l cunosti mai bine ca sa-ti dai seama ce preferinte si hobbyuri are, pentru ca ma gandesc ac fiind in lcasa a noua nu ai reusit sa-l cunosti prea bine deja. Daca vrei sa te incadrezi in 25 de lei, clar nu poti opta pentru haine, parfum sau ceas, s[pre exemplu. Sfatul meu ar fi sa-i cumperi o cutie de bomboane fine de ciocolata si o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Maica Dimnului/cu sfantul al carui nume il poarta el/cu Nastreea Domnului daca e credincios sau o carte din genul care l; e citeste el ori un DVD cu un joc video daca il pasioneaza sau chiar o colectie de CD-uri cu muzica preferata. Bafta!

| Neberius13 a răspuns:

Si sa dai bani pentru un idiot oarecare?( nu nu incerc sa spun ca tu ai fi cu ceva mai bun/a )
Nimic
My pleasure

| Lyanna a răspuns:

Un lantisor cu initiala lui de la numele mic. happy

| sandystar a răspuns:

O carte buna sau un puzzle cu unul din marile orase ale Europei