| anonim_4396 a întrebat:

Eu fac impreuna cu colegi mei un fel de joc, trebuie sa ne cumparam unul altuia cadouri si eu am picat sa ii iau cadou unui baiat dar nu am nici o idee va rog ajutati-ma crying
P. S:Ma gandeam sa ii iau un costum de Mos Craciun, ce credeti este bine rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa ii cumperi o jucarie de plus amuzanta care ii va aminti de tine mereu si ii va aduce un zambet. Sau ceva din artizanat frumos. Daca vrei sa ii iei ceva practic ii poti lua un parfum, ceva legat de orice hobby are el sau un ceas cum iti sugereaza Bogdan.

| lolo23 a răspuns:

Si eu fac de astea cu cadouri laughing

| bogdand a răspuns:

Ia-i un ceas! O sa ii placa mai mult si e mai practic.