| anonim_4396 a întrebat:

Un tampit crede ca.l plac si eu nu pot sa.l suport! Cum sa scap de el? Am vorbit cu el, dar nu intelege!
NU IL SUPORT! Am spus ca nu.l suport?!

Răspuns Câştigător
| PattyxPaty a răspuns:

Si eu am patit asta laughing.Pur si simplu nu il mai baga in seama.

22 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Ignora-l

| Diavolcata a răspuns:

Nu il bagi in seama, de la un timp o sa vada ca il ignori si o sa plecehappy

| AndaDaniela a răspuns (pentru Diavolcata):

Am incercat si tot nu ma lasastraight face!

| Havok83 a răspuns (pentru Diavolcata):

Super tare avataru fan joker!happy

| thewomaninwhite a răspuns:

Spune-i ceva care sa-l jigneasca despre familie sau ceva de genu asa sigur il vei indeparta

| AndaDaniela a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Da,dar apoi v aspune si celorlalti si vor crede ca.s vacastraight face!

| Iwao a răspuns:

Simplu,spune-i exact ce-ai scris aici, la final asigura-te ca vei fi auzita pe o raza de 500 m...NU TE SUPOOOOOOOORT!, pentru efect sigur, in soapta, sec, cu o privire\ zambet candid, dobitocule!

| LanaDelRayFan a răspuns:

Suntem in aceeasi situatie! Deci e un dobitoc, care zice la toti ca suntem impreuna, desi nu suntem. Oricum vad ca nu ma mai enerveaza...stii de ce? Fiindca il ignor! Fa si tu asta. L-am ignorat si nu mai scoate nici o vorba tampita de-a lui.winking

| MEIALI a răspuns:

Ignora-l, pana la urma se va plictisi si te va lasa in pace

| ZeHelp a răspuns:

Nu-l baga in seama. Pur si simplu.

| RoxKnkK a răspuns:

Faci cum facem noi laughing
il strigi si tu iubitelll aolo iubitel si spui lucruri stanjenitore gen :
iubitel nu mai vi deseara la mine sa te curat de paduchi? sau cv nu stiu laughing

| AndaDaniela a răspuns (pentru RoxKnkK):

LOLrolling on the floor

| RoxKnkK a răspuns (pentru AndaDaniela):

Da da asa i-am facut eu la unu dar nu mai facut nimic laughing doar din amuzament laughing insa nu m-a bagat in seama si l-am lasat in pace laughing

| AndaDaniela a răspuns (pentru RoxKnkK):

Ce esti tu banca de glume sau ceva genlaughing?

| RoxKnkK a răspuns (pentru AndaDaniela):

Cam asa ceva laughing da sincer eu si cu bff a mea facem canterinca prin ore laughing sincer nu vrei sa stii ce so intamplat inainte de ora de religie...laughing)

| AndaDaniela a răspuns (pentru RoxKnkK):

Ba vreaulaughing

| RoxKnkK a răspuns (pentru AndaDaniela):

Iti trimit mesaj

| Madalynutza28 a răspuns:

Si eu am patit asta cu unul foarte..........in fine eu am scapat de el in felul urmator: nu l-am mai bagat in seama deloc si uite asa am scapat de el.(ce bine)

| jeffdragos a răspuns:

Nul mai baga in seama ca dupa un timp o sa se plictiseasca de tine si o sa plece dupa alta
bafta

| sherkhan a răspuns:

De ce este tampit ca te place, nu mai fii asa increzuta, daca te deranjeaza asa tare, ignora-l,

| AndaDaniela a răspuns (pentru sherkhan):

Nu e tampit ca ma placelaughingE tampit pentru ca asa l.a nascut mama lui!rolling on the floor

| andreeavesman a răspuns:

Of,stiu cum este, nu stiu daca sfatul meu te ajuta dar iti spun din proprie experienta ca indiferenta TOTALA functioneaza cel mai bine.Sau fa-l sa creada ca a facut ceva gresit pentru care tu sa fi suparata, si de aceea sa nu mai vorbesti cu el.