| anaa94321 a întrebat:

Credeti ca ar fi bine sa-i trimit un mesaj tipului pe care sa zicem ca.l plac si sa.l ijntreb cum o mai duce. adica nu stiu,... imi e sa nu ma ia la,, misto,,laughing

funda!

3 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Eu spun sa nu ii trimiti mesaj. Mai bine vorbiti fata in fatawinking.

Dar ca sa iti raspund la intrebare: trimite-i cum iti spune inima puppy dog eyes

| Amrooo a răspuns:

Mai bine trimiti un masaj in care sa-l intrebi ce face si daca vrea sa iesiti pe undeva.

| anaa94321 explică:

E mai mare ca mine cu 2 ani... si daca sa zicem ca m aia la misto daca as putea zice asa ce i.as putea spune sa.i dau un maxim?laughing