| Bibiyona a întrebat:

Unde,cand si cum a fost cel mai mirific sarut al vostru. Vreau o poveste ca in filme, pentru ca vreau sa stiu ce ma poate astepta viitorul meu prieten, care vrea sa ma sarute(fara comentarii jignitoare va rog si... fara adevar sau provocare sau jocuri de genul asta)!

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eram intr-o barca. Nu mai tin minte daca in Cismigiu, sau pe Herastrau. Eram prea concentrat la ea ca sa mai fi tinut minte locul happy. Dar am tinut bine minte barca ca a fost atit de fain, incit am uitat ca suntem in barca, si ne-am dezechilibrat, aproape sa ne rasturnam cu ea in apa! happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Faptul ca vrea sa te sarute nu inseamna ca o sa fie si mirific. Ca sa poti sa zici ca ceva a fost mirific trebuie sa ai si termen de comparatie. Trairile difera de la individ la individ, de la caz la caz, asa ca orice ti-am povesti noi s-ar putea sa nu aiba nici o legatura cu ce vei intimpina tu.

| 6Anonim9 a răspuns:

Exact cum a spus si GabiDumitrescu. Momentul nu ti se va parea cum c-ar fi ceva special... Dar mai incolo, o sa-l privesti altfel, ca si ceva magic. Inca n-ai termeni de comparatie. Sper ca ai inteles ce voiam sa zic. Nu te ingrijora, oricum o sa-ti placa la nebunie. Numai bine!

| Catttt4 a răspuns:

Imi aduc aminte parca a fost azi

| Bibiyona explică:

Multumesc