| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 12 ani si vreau sa sarut o fata de 13 ani cum pot sa o sarut fara jocuri ca adevar sau provocare sau alte glume

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Vad ca insisti pe tema asta. Daca vrei sa faci asta pe bune si fara tampenii infantile uite ce zic.Mergi cu ea undeva sa fiti doar voi doi.Important e sa fiti singuri.Relaxeaza atmosfera cu ceva amuzant si detasant. Apoi i-ai mainile in ale tale si privind-o in ochi vb sincer si din Inima. Spune-i ce simti si continua sa o faci sa se sensibilizeze.In momentu in care o vezi ca incepe sa dea semne de slabiciune sau ca e oarecum marcata dar pozitiv de ceea ce ai spui,mangai-o cu finete pe, par, umar, fata.cand ajungi la barbie incerca sa te apropii de ea dar privind-o in ochi si sa o tragi oarecum si pe ea catre tine. Daca se lasa, sarut-o si o sa ti se para dupa o vreme ceva amuzant cand o sa iti aduci aminte.

18 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te duci cu ea la un suc sau ceva si incerci sa te apropi de ea si cand ai ocazia atunci o saruti si vezi cum reactioneza happy
Bafta!

| Danysan a răspuns:

Ce ai pasa, ai scrie pe o hartie ca vrea sa o pupe -asa ceva mai rar.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Da, tot ce e posibil, dar poate sa-i trimita un sms" vezi ca te-am pupat"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mana sau pe obraz?

| Gabriel_Nicolae_1968 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe gura

| babyyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis sa o sarute adica pe gura

| anonim_4396 explică (pentru babyyyyy):

tu esti ea?

| babyyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Care ea?

| anonim_4396 explică (pentru babyyyyy):

Aia care vrea s=o sarute

| babyyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| Sorinacio a răspuns:

Mai bine stai linistit.

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui ceea ce simti, o scoti la un suc, la o prajitura, si vorbesti cu ea, dupa ii aplici un kiss cat tine de mare

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

Gabriel
Parerea mea e sa te uiti atent an ochi ei cir k 10-15 secunde ea te va antreba
de ce te uiti Tu raspundei
Pentru k esti frumoasa,
De se supara spune-i k ai glumit
De zanbeste ancearca sa intri an ea nu o anbratisa si doar te lipesti de ea fata an fata dar asta sa o faci ancet
Atunci vezi si tu cum vorbeste
De te poti aoropia Fura un sarut an scurt Te retragi
Si ancerci a doua zi la fel cum ai procedat prima zi de nu se fereste deloc si nu zice nimic a doua zi
Bagate an saruturi cu ea si cazul va fi rezolvat

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Buna! Am un sfat pentru tine:Incearca sa scrii mai romanestewinking

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru Luka杀手的女孩):

Nu ma anveti te Luka?

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Bine.Trebuie sa aduci un abecedar in cazul acesta.

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru Luka杀手的女孩):

Mersi esti dragut-a
Dar nu te forta per mult, Brobabil k nu ai bani de un abegedar pentru mine,
Totus ati multumesc pentru amabilitate

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Bine ca sunt "dragut-a" si nu ma fortez "per mult" pentru ca"brobabil" am ceva mai bun de facut si crede-ma am bani de un"abegedar"pentru tine.Ma bucur ca imi multumesti"ati multumesc"winking.