| razvanel_1568 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce le place fetelor la un baiat

5 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Sa nu aiba gesturi de porc [ragait, mimarea violarii.].Sa se comporte dulce : vorbeste cu ea.de exemplu ce faci.sau o intrebare buna e ce melodii noi au aparut.Sa fie calm si sa nu provoace la joaca [sa piste] decat daca fata e genul jucaus confused

| marionettetolife a răspuns:

Pai sa fie golan, sa fie dragut si cu stil sa stie sa glumeasca cand e nevoia sa fie grijuliu si...cam atat!

| fantastica a răspuns:

1.Sa se comporte frumos si sa nu vorbeasca vulgar!
2.Sa fie simpatic, inalt, puternic, glumet!
3.Sa nu fie indiferent de ce se intimpla cu el si cu ceilalti.

| ღBrunette a răspuns:

Hey, Razvanel! Hmmm, ce-mi place mie la un baiat? Sa fie independent, comunicativ, sincer, deschis, grijuliu, incapatanat, curajos... Ah, sa aiba si simtul umorului! ♥

| plesca a răspuns:

Le plac sa le scoti undeva fain sa faci sex da nu sa te joci sa o rupi la in club o mai fumezi ceva fain si multe altele