| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza ziua prietenei mele implineste 18 ani, am o relatie de 4 ani si urmeaza cea mai mare problema " cadoul " tin sa spun ca sunt intr'o pana mare de idei nu ca fi fost vreodata plin de ele, astept AJUTOR din parea voastra, pana acum a primit multe:

-ceas
-bratari
-inimioare
-albume foto
-haine
-etc.

Vreau ceva foarte special si nu stiu ce, singura idee care mi-a venit in minte si o tin cam de 1 an este ( 1 inel de aur + buchetul de 19 trandafiri rosi cu 2 albi in mijloc ). Ea la fel isi doreste ceva special! HELP!

5 răspunsuri:
| oliviaronti91 a răspuns:

Luati-i ceva care sa aiba toate viata; cel mai indicat o bratara modesta din argint sau mai degraba un ceas. Poate va ajuta asta, e cu bratari din argint si ceasuri; toate de dama http://www.okazii.ro/......p?/catalog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai gandit si la cadouri personalizate? Eventual un pandant personalizat cu poza voastra pe care sa il poata purta si la bratara. inedit, stiu! Eu am avut de curand aceeasi problema, dar am rezolvat-o aici: http://www.argintarie.ro/......366-p.html

| Zara_8585 a răspuns:

Ce ai propus tu e perfecthappy
Spune-i un la multi ani calduros si va fi totul pentru ea
Eu am primit de ziua mea de la ma' BFF o felicitare pe fata: Nu vreau sa te maiv ad niciodata..." si cum o deschideai" Decat fericita"
Succes. ureazai la multi ani din partea site-ului TPU

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Te-ai gandit bine, e un cadou special, ai putea sa-i pui inelul in mijlocul unui trandafir, unde crezi ca il va vedea si nul va pierde cand ii dau buchet, e chiar special, la multi ani si din partea mea:*

| adina3r a răspuns:

Un parfum ar fi dragut