| PauliciGab a întrebat:

Hei!
Peste cateva zile este ziua iubitului meu si sunt in pana de idei. Avem o relatie de 4 ani si habar nu am ce pot sa ii mai cumpar. Tin sa va zic ca face 20 de ani si vreau ceva mai special.
Pana acum i-am cumparat cam tot ce am putut(haine,bratari,ceasuri,tablouri cu noi,albume, inimioare de pluş etc) si anul asta as vrea sa ii fac in tort dar mai vreau ceva pe langa. Daca puteti sa imi dati o idee.
Multumesc

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Https://ro.pinterest.com/pin/558094578802414008/

Ii poti face ceva de genul...Un borcan cu biletele *pe unele poti scrie lucruri semnificative din relatie, ce iti place la el, ce simti pentru el... *

Poti adauga printre lucrurile de genul si biletele cu premii *ex: free wish *

Pe langa biletele poti adauga un tip de bomboane *de care ii plac lui* dar sa aiba ambalaj. *nu vrei sa-ti murdareasca biletele*

Mi se pare o idee super... acum depinde si de persoana. Daca te iubeste atunci o sa aprecieze... ideea aceasta este cu mult mai buna decat orice alta inimioara de plus.

| xAle a răspuns:

Un caine