| Gulli a întrebat:

Va salut pentru toti si pe toate!

Urmeaza ziua prietenei mele implineste 18 ani, am o relatie de 4 ani si urmeaza cea mai mare problema " cadoul " tin sa spun ca sunt intr'o pana mare de idei nu ca fi fost vreodata plin de ele, astept AJUTOR din parea voastra, pana acum a primit multe:

-ceas
-bratari
-inimioare
-albume foto
-haine
-etc.

Vreau ceva foarte special si nu stiu ce, singura idee care mi-a venit in minte si o tin cam de 1 an este ( 1 inel de aur + buchetul de 19 trandafiri rosi cu 2 albi in mijloc ). Ea la fel isi doreste ceva special! HELP!

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Ai 2 variante: 1. ceva care sa dureze o viata, 2. ceva care s-o bucure nespus, sa-si ameinteasca si peste 50 de ani. inelul... hm... vreti sa va casatoriti? mi se pare prea protocolar. 19 trandafiri da, 18 rosii si unul alb, de ex. un album foto cu pozele voastre comentate de-a lungul celor 4 ani ar fi o chestie faina.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casatorie gulli. 4 ani e mult.si orice fata vrea sa se vada la altar.si in rochie de mireasa. ce vrei mai special de atat? cat vrei sa mai astepte? fai tu ce cadou vrei si dupa maxim o luna doua vei fi burlac, celibatar si in cautare de o noua partenera.merg la pariu.

| Gulli explică:

Simf - ceva care sa dureze o viata hmmm ce? idei?
- ceva care s-o bucure nesupus "asta caut dar nu stiu ce"
- album foto intr-adevar am primit eu de la ea...deci nu vreau sa ii fac acelasi cadou. Nu vreau momentan casatorie, dar am observat ca era entuziasmata cand a auzit de prietena ei ca a primit asa ceva de Craciun poate de acea m-am gandit. Multumesc oricum pentru raspuns.

Dragalasu - intr-adevar poate majoritatea viseaza insa ea se considera mult prea mica pentru pasul acesta si nici eu nu sunt cu gandul atat de departe.

Multumesc pentru sfaturi si idei mai astept.

| Gulli explică:

Inca mai astept