| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti niste metode prin care scap de tristetea cand te desparti de unul dintre parinti pentru prima data.Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna Betty imi pare tare rau pentru tine dar incearca sa treci peste asta si vei vedea ca o sa fie bine parinti tai vor fi mereu langa tinesa sti bine papa pup fundita?big grinpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| claudia_7744 a răspuns:

Cumparaturi:d si fardurihee hee sau pantofi:X

| Casandra a răspuns:

Mergi la prieteni, cand esti ca prietenii ei te fac s razi si uitzi...sau intri pe un chat.stai la povesti, te uiti la un film la o comedie etc...sau cea mai buna metoda e sa dormi, cand dormi n u te gandesti la nimic

| EVA_7591 a răspuns:

Te intelegsadsi parintii mei s-au despartit acum vreo 5 ani eram mai mica. dar sa stii ca acum imi e mai bine asa decat cand erau certuri in familie si asistam si eu la ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga nu vreau sa-ti dau sfaturi dar gandeste te ca altora le e si mai greu daca te consoleaza asta cu ceva eu am fost parasita de tatal meu la 3 ani nu l-am cunoscut decat la 18 n-am tinut delatia dar acum cand am facut 24 a aparut din senin si s-a dovedit ca e un mitocan tu draga sa te gandesti ca decat cu 2 parinti impreuna si care nu se inteleg mai bine despartiti dar mai linistit si pace in casa