| shhhs a întrebat:

Sunt minor(am 14 ani). Spuneti-mi niste metode prin care sa fac bani ca de la 18 ani sa pot fi pe cont propriu(vreau sa scap cat mai repede de parinti), Deci? Care sunt cele mai bune metode? De preferabil online

Răspuns Câştigător
| PinkSky a răspuns:

Pentru inceput ai putea cauta slujbe part-time asta insemnand sa imparti pliante la diferite magazine cum ar fi Orange, Cosmote, Cora, Peny.Sau cand e cu alegerile sa mergi si sa imparti pliante.Castigi destul de bine si e usor.De la 16 ani poti sa incerci sa te angajezi ca un chelner cu jumatate de norma la un restaurant mai micut. Sper ca te-am ajutat! BAfta!

2 răspunsuri:
| Pintea a răspuns:

Poi LUCREZI.iti cauti de lucru
Eu stiu vinzi lucruri pe care nu le folosesti.
Ca asa cevahappy
Pa

| lemar a răspuns:

Pentru a face bani trebuie sa stii ceea ce altii nu stiu sau nu au timp sa faca si sunt dispusi sa plateasca pentru asta