| anonim_4396 a întrebat:

Visez aproape in fiecare noapte ca ma sarut cu diferite persoane credeti ca am inebunit? Mentionez ca nu m-am sarutat nici o data dar... urmeaza big grin happy ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Asa am patit si eu prima data. Nu ai nimic stai linistita, eu iti zic sa inveti din ce visezi, sa te uiti la niste filme cu saruturi lungi si o sa fie ok. Iar daca crezi ca nu o sa stii ce sa faci la primul sarut, fa asa cum simti si o sa fie placut big grin

23 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu visez toata noaptea ca muncesc si castig bani frumosi.Oi fi nebuna? Oare de ce nu visezi.ca faci probleme la matematica?

| push2gl a răspuns:

Din dorinta de a te saruta

| darrio2007 a răspuns:

Saruta-te.Poate iti vor dispare visele astea.

| shadovv a răspuns:

O sa faci ce ai facut pana acu. Nici o schimbare fundamentala.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic asa am patit si eu inainte sa am primul sarut. Eu zic sa inveti din visele tale pentru ca de aia le si ai, iar daca crezi ca nu o sa te descurci eu zic sa faci asa cum simti.

| Candy a răspuns:

Eu cred

dar nu te supara

| Minks a răspuns:

Totul vine de la sine.

| WeeD a răspuns:

La 12 ani.
Lasa`ne.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pfff... cred ca vrei neaparat sa te saruti cu cineva cred ca dupa sarut nu o sa mai visezi asa ca... te sfatuiesc sa te saruti urgent laughing

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pfff... cred ca vrei neaparat sa te saruti cu cineva cred ca dupa sarut nu o sa mai visezi asa ca te sfatuiesc sa te saruti urgent laughing

| Magnific a răspuns:

laughing cred ca iti doresti prea mult sa saruti o fata de aia si visezi happy pai pune mana pe una si sarut-o pana numai poti si pariu ca a 2 zi visezi ca o si **** laughing si asa mai departe big grin glm, dar pe bune.cati ani ai?

| Magnific a răspuns:

Aaa scuze esti fata ca nu am vz.pai atunci sa saruti un baiat laughing intelegi tu

| AndreiP98 a răspuns:

Poate ca pentru ca n-ai sarutat, vrei neaparat sa saruti pe cineva si din cauza asta.Sau poate ai vazut prea multe filme siropoase.

| akaa a răspuns:

Deci la ce avatar ai. e si normal sa visezi asa. Nu te maiuita si nici sa mai salivezi dupa astia din Americawinking

| Diana3509 a răspuns:

Relaxeaza-te si fii sigura ca te place.

| lulu_8735 a răspuns:

Pai daca urmeaza poate ai emotii si de aia visezi. incearca sa nu mia fii asa ingrijorata pentru viitorul, daca se va intampla in viitorul apropiat sa fii pregatita dar nu obsedatahappyhappy parerea mea:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza ca te tot gandesti la cum o sa fie primul sarut,sau poate ca ti-e frica ca nu vei sti ce sa faci, nu te mai gandi, cand va veni momentul fa doar ce simti

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai o sa incepi sa il saruti in vis si pe Justin Drew Bieber daca nu ai facut-o dejalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| CalipsoGirl a răspuns:

Pai daca visezi ca te saruti nu inseamna ca ai innebunit, ci doar ca esti foarte nerabdatoare sa o faci. Daca ai deja un prieten nu arata ca vrei numai asta in relatie. asteapta momentul potrivit si vei vedea ca e... magic.

| dumi_8715 a răspuns:

Frate rolling on the floor. deci mersi, m-ai facut sa rad, esti funny... pai nu ai innebunit, nu de tot. dar mergi si pupa-te mai repede, ca risti. mersi inca o data, U made my day rolling on the floor

| Lavinia_9704 a răspuns:

Sigur ca nu ai insebunit!
Este doar un vis eu am multe vise ciudate dar nu le dau atentie. Daca te saruti cu cineva e bine eu de exemplu am visat de 2 ori ca cineva mi-a omorat mama dar a fost doar un vis...

| sandrukk a răspuns:

Nu cred ca ai innebunit happy
cred ca e ceva normal.nu ai dc sa te ingrijorezi pentru astawinkingadica oricine mai are si vizrui de genu` asta big grin