| LuminitaRoz a întrebat:

Voi avea o surioara in cateva saptamani! mama m-a pus sa ii aleeg eu numelebatting eyelashes ce propuneri aveti?:*:* p.s sa fie mai sofisticate asa:d

70 răspunsuri:
| RalucaIoana17 a răspuns:

Maya
Lara
Antonia
Rebecca
Yasmin
Alina
Andrada
Afrodita
Anastasia
Ecaterina
Julieta
Amelie...thinking
sper ca te-am ajutat
funda?puppy dog eyes?

Răspuns utilizator avertizat
| teiubesteuna a răspuns:

Delia, briana, sorina, izabela, raluca, andrada, larisa, daiana, sara, sandra, vanessa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afrodita,Adelina,Aurora,Augustina,Camelia,Sofia

| AnonimC a răspuns:

Antonia Patricia.
Jeniffer Bianca.
Cezara Beatrice.

| OwlMyGod a răspuns:

Emily happy

| MKKuky a răspuns:

Mie imi plac foarte mult aceste nume: Delilah, Jasmine, Jennifer, Alice, Eleanor, Ariana, Luna, Hermione, Ayla, Bogdana, Dafne, Daliana, Riana, Dalya, Esther, Eveline, Fifi, Felicia, Rowena, Cindy, Stefana, Svetlana, Nina, Fiona, Gizi, Helga, Georgia, Catalina, Hristina, Inga, Ivy, Ivona, Lina, Izaura, Kyra, Lelia, Letitia, Tina, Miriam, Pauline, Renata, Roana, Sophia, Bibi, Sara, Antonia, Beatrice, Codruta, Daniella, Agnes, Aura, Sesil, Clio, Erika, Hana, Derpina, Medeea. Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi,îţi spun ce nume ador eu:

Sonia,Ioana,Monica,Gloria, Carina, Miruna, Antonia, Liana

| Elly7890 a răspuns:

Natasha/Natalia/Patricia

Răspuns utilizator avertizat
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Mie imi plac numele Alessia, Alexis sau Arina

| AndyLavy a răspuns:

Buna mie imi plac, si mi-au placut intotdeauna Lavinia, Andreea, Natalia, Sabrina, Elisabeta, Erica, Lucia.Sa va traiasca si sa fie sanatoasa! si nastere usoara mamei tale

| LanaDelReyFan a răspuns:

Pe surioara mea o cheama Amalia, imi place la nebunie numele

| Bubuletu a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut si sofisticat Sofia, iar dac vrei sa adaugi un strop de...cum sa zic... ceva,, traditional", poți adauga maria.
Sofia Maria, sau sophia Maria, cum zici tu.
Ce zici?

| Bubuletu a răspuns (pentru Madalinuta2eu):

Si mie îmi place Sofia!

| Bubuletu a răspuns (pentru Yusuke16):

De acord!

| Bubuletu a răspuns:

Pai mie imi place Sofia, iar dac vrei sa adaugi ceva ...cum sa zic...sa nu fie nici prea sofisticat, nici prea,, babesc", poți alege Sofia Maria!
Plus ca nu suna rău alături de un nume de familie românesc!
Sau charlotte, izabela sau emily, însă la primul si ultimul nume risti sa nu sune ok cu numele de familie.
Având in vedere ca multi au zis Sofia( sau sophia, cum vrei sa ii zici)...
Multă bafta si îți doresc sa găsești numele potrivit, chiar dacă nu e cel pe care ți l-am spus!

| FortaSteaua2012 a răspuns (pentru Anonima264):

Cat ti-a luat sa scrii atatea nume?

| Dumnezău a răspuns:

Lisa Ann.If you know what I mean.

| Xandr a răspuns:

Briana
Maria
Andra
Maya
Daria
Lorelei
Meredith

| Madutza2Special2girl a răspuns:

Sa te exprimi prin ea :
Sofia:sensibila,onesta,fina,incredibila, ascultatoare sau sa fi ea:
Iris(albastru ca in poza, cool), Daria( ca ultima luna din iarna, photo cool)

| danielaxyz a răspuns:

Alizeea

| MissSunshine94 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa...insa am decis ca daca voi avea o fetita o sa-i pun fie Loredana fie Cassandra..aceste 2 nume imi sunt cele mai aproape de inimahappy sa-ti fie sanatoasa surioara...si sa aveti grija una de altahappy succese pupici

| RozyRozyRozy a răspuns:

Selena, repeca, brianna, antonia, stefania, jasmin, vivien, lorena, zoe, sofia, jessie
cam astea imi plac cel mai mult
funda? big grin big grin big grin

| BlancaFantasma a răspuns:

Elena-Simonahappy

| zăGhost a răspuns:

Nu stiu cat de sofisticate sunt astea, dar... Alexa, Lidia, Teona, Luana.

| Riderx1 a răspuns:

Caitlyn, lara, sophie, rebekah sau jenna(din vampire diaries), katie, cassie, Abby, ...eu prefer andreea, raluca, abby, natasha, nelibig grin

| direcșănăr a răspuns:

Beatrice si Alice sunt niste nume foarte frumoase. happy

| allexx100 a răspuns (pentru deyutza135):

Xiao-niao asta e!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Diviana. Vine de la Diana.