| vladyna a întrebat:

Voi aveti incredere in relatiile care incep pe internet?

18 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

De ce nu? Oamenii sunt aceeasi...doar ca s`au cunoscut pe net si nu prin intermediul unor prieteni comuni... oricum altcumva

daniela
| daniela a răspuns:

Da asa pot incepe prietenii adevarate, asa poti cunoaste un om fara prejudecati

| borsec a răspuns:

Absolut, eu mi-am gasit sotul pe internet(nu mi-e rusine sa recunosc)

| cribus a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic nu am incercat... dar niciodata nu se stie

| Criiss16 a răspuns:

Da. O prietena si-a cunoscut prietenul pe internet si sunt de 3 ani impreunahappy

| jani a răspuns:

Relatia cu viitorul meu sot a inceput pe internet, santem de aproape un an de zile impreuna, pe zi ce trece santem mai fericiti si impliniti.Bineinteles pe internet gasesti mai putini oameni seriosi, depinde ce persoana gasesti pe internet si depinde ce cauti de la persoana cu care vorbesti pe internet. Daca aveti interese comune merge super.

| miry a răspuns:

Da de ce nu? eu cu sotul meu am vb la tel f mult timp pana sa fie ceva serios intre noi, dar trebuie sa fim constienti ca sunt cazuri si cazuri nu toti au norocul sa si ramana cu respectivul

| Ys a răspuns:

Da k asa mai cunosti oameni chiar daca is departe de u sau pote nu is... dar este bine. k se tine legatura cu ei...

| yoanna73 a răspuns:

Da. eu mi-am cunoscut sotul la telefon. avem 4 ani impreuna.si o fata de 2 ani.

| nicoleta_5825 a răspuns:

Depinde cat de promitatoare sunt.

| Elena0210 a răspuns:

Pe net poti cunoaste oameni noi dar o reletie pe net nu poate fi decat prietenie.

| galileo a răspuns:

Ceau. Da cred in relatiile care incep pe internet. Internetul nu este decat o modalitate de a cunoaste o persoana, insa ce va urma trebuie sa nu fie doar pe messengerwinking. Succeswinking

| dyenutzadyana a răspuns:

Depinde! de ce nu?tonguesunt ff multe cazuri in care s-a ajuns la casatorie, copii...insa si altele mai nefericite.de exemplu prietena mea o avut un prieten p care l-o cunoscut p mess...insa era f mare distanta, se intelegeau ff bine...planuri ca tipu vine in vacanta la ea si pana la urma prietena mea o descoperit ca baiatu respectiv are p alta...nu stiu c sa zic...totul e posibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu prea am, dar stai linistita ca nu toti cei pe care ii intanlesti pe mess sunt badarani. Poate ca nu imi permit sa iti dau sfaturi pentru ca am doar 14 ani dar sa stii ca eu am cunoscut pe mess un baiat foarte dragut si prima data nu mi-am facut sperante pentru ca nu credeam ca o sa se ajunga sa fie ceva intre noi dar totusi destinul a facut sa ne intanlim iar acum suntem impreuna si totul este roz si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu (deloc)...majoritatea oamenilor isi bat joc de sentimentele tale

| paul_4864 a răspuns:

Eu am inceput o relatie pe internet dupa o casnicie nereusita. acum suntem foarte.

| nelutu69 a răspuns:

Iti dai seama daca poti avea incredere, daca de celalalt capat al firuli este o persoana la fel ca tine, nu conteaza unde ne cunoastem