| mentholinks a întrebat:

Voi cam cati prieteni aveti?

21 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Niciunul.Trist dar adevarat.

| RAY a răspuns:

Am prietene cateva chiar sunt ok, prieteni masculi nu am, am avut dar ma uitat

| Drimmero a răspuns:

Niciunul autentic, doar cunostinte

| Dismally a răspuns:

Prieteni adevarati pe care ma pot baza cam 3, in rest doar amici.

| Nemessys a răspuns:

Niciunul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul singur (eu)

| AdrianVoicu a răspuns:

Am o caramida, se pune?

| Daniel9988 a răspuns:

Imaginar sunt cu miile
In realitate nu e niciunul.

| OMFGConrad a răspuns:

Unul, pe iubita mea, care e și cea mai bună prietenă a mea.

| NameInUse a răspuns:

Same.

| Mada1920 a răspuns:

Teoretic in numar de 5 practic niciunul. Prieteni e mult spus, mai bine sunt numite cunostinte. In ziua de astazi nimeni nu iti este prieten.

| JulietteJokes a răspuns:

Nu exista asta ceva! Toata lumea asteapta ceva ...si regret sa o spun, dar acesta este un adevar general valabil. happy

| mentholinks explică (pentru JulietteJokes):

Pari cam pesimista. Esti?

| JulietteJokes a răspuns (pentru mentholinks):

Se poate spune, dupa un lucru facut din dorinta astept mereu o consecinta. happy

| YouandI a răspuns:

1 sora happy

| Gillian a răspuns:

Nici măcar unul.

| Evelinmariaa a răspuns:

Nu conteaza numarul prietenilor pe care ii ai, conteaza numărul persoanelor care iti sunt mereu alături. Am 6-7 "prieteni", iar încredere totala am doar in 2 persoane.

| JackTD a răspuns:

Nu am prieteni,
Toti de socot de prieten numai atunci cand au nevoie de ceva.
De acea prietenia dauneaza grav sanatatii.
Si e foarte bine sa nu ai prieteni deoarece cand te certi cu ei te doare foarte tare.
Cu toti trebuie sa te comporti bine insa prieteni sa nu iti faci)))

| MagicDream a răspuns:

Nici unul. Si e bine. Oamenii sunt prefacuti. Am avut o "prietena" care acum ma ignora total doar pentru ca nu mi-am facut timp ceva vreme sa ma vad cu ea. Un prieten adevarat ar trebui sa inteleaga ca poate nu ai timp si esti obligat sa faci alte lucruri. Ma bucur ca ma ignora, pentru ca mi-a aratat ce fel de persoana e si nu am nevoie de asemenea specimene in viata mea