| alina17ilinca a întrebat:

Voi cum va alintati surorile, fratii?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pe frati-miu: mucea. laughing

| Miiiiiiiih a răspuns:

Piticot, sora mea, fratele meu, bro, sys, gură de wc ( așa-i zic lu fratelui meu mai mare care-mi dă unpumn în cap de mă căpiază rolling on the floor. mă rog e bunăciune rău de tot da trebuie să fiu dură laughing )

| AtateaConditii a răspuns:

Han****,Idi***,Mui***,Fra*** si la frate cap sec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fratimiu de cruce in toate felurile posibile si imposibile dar mai de ochii lumii ii zic Bitza sau Bitzu.
Dar prieteniilor cu care sunt in relatie bro-sys le zic adorabiliscenie, fratimiu ( imi place mult cum suna :X), bro si asa mai departe.

| Dianna21 a răspuns:

Paii laughing. Cand stau la calculator si imi zice "lasa-ma si pe mine."
eu ii spun " ai glume in program sweetheart? " laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ralluca15lp a răspuns:

Fa, sau proasto sau tampito...nu ma inteleg prea bine cu sora mea

| Denisa1828 a răspuns:

Eu ii spun surioarei mele mai mici,, soricel'' pentru ca nu sta nicio secunda si rontaie porumbul fiert ca un soricel. (are 3 ani)
Fundita? big grin

| xxxxxzzzzz a răspuns:

Cind is enervata faaa vacuto oito idioata etc.dar cind am dispoztie surioara aurash miticuta mea big grin