| Ankiss123 a întrebat:

Voi la ce varsta ati avut primul vostru iubit? Si cum a fost daca va mai aduceti aminte.

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

La varsta de aproape 18 ani. Suntem impreuna de aproape 1 an, fiind o relatie frumoasa, desi multi sunt impotriva noastra.
Poate unii spun ca pentru varsta mea e prea tarziu sa am abia primul prieten, dar mie nu imi pare rau ca am asteptat tot timpul asta pana a venit persoana potrivita care sa ma iubeasca si sa ma respecte pentru tot ceea ce sunt eu ca om.

Relatia mea e putin cam complicata, din cauza parintilor mei, nu il accepta pe el, chiar daca el nu le-a facut nimic si nici pe mine nu m-a facut sa sufar vreodata. Dar noi luptam impreuna pentru ceea ce simtim si atat timp cat ne iubim nu vom lasa ca nimeni si nimic sa ne faca rau.
Numai bine!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant baiat si nu am avut niciodata prietena acum am 19 ani ¬¬

| Linda a răspuns:

La 23

| Fan7a a răspuns:

Buna intrebare...

| FrumusicaAndreea a răspuns:

La 11 ani... a tinut un an intreg, dar m-a inselat cu cea mai buna prietena, si i-am dat papucii, dupa ce impreuna cu varul meu l-am cotonogit pana i-a dat sangele pe nas big grin

| Izabelaisa a răspuns:

Eu la 16 ani happy

| dorothea_1994 a răspuns:

La 16 ani! ne-am cunoscut la o nunta si apoi am fost aproape 4 ani impreuna!
ai de gand sa bagi ceva in cale u? tongue

| dOody a răspuns:

Pai primul iubit l`am avut la 12 ani. Sincera sa fiu nu imi mai aduc aminte mare lucru.happy Dar stiu ca a fost frumoshee hee

| Giulia_6293 a răspuns:

La 10 ani, 2 baietii erau in cearta pentru mine, so nice...

| T3ddy a răspuns:

La 12 ani, si imi aduc aminte ca a fost frumos

| nico1991 a răspuns:

Primul iubit oficial l-am avut doar la 17 ani am mai avut si ceva "aventuri" sa le spun asa dar nu ceva serios.La 16 ani am intalnit un baiat super cu care sunt si in prezent tocmai am implinit 3 ani de cand suntem impreuna. A fost foarte frumos si romantic. te pup