| taniushh999 a întrebat:

Ce sa fac si cum sa procedez daca nu m-am sarutat niciodata..Am enorm dorinta aceasta.dar totdata am o frica si nu stiu cum sa trec prin asta..Aduceti-va aminte de primul vostru sarut si spuneti-mi cum era..Imi este intersant

1 răspuns:
| christianchristian a răspuns:

Ba primul meu sarut a fost acum 3 ani dintr-o joaca si dupa am fost impreuna ceva timp ce vreau sa zic e sa nu iti fie frica si totul o sa vina de la sine asa ca fi sigura pe tine nimic rau nu are ce sa ti-se intample